Apie mus

Apie mus

Mūsų istorija

Vitamino terminas pirmą kartą pavartotas 1912 m. Tai padarė lenkų kilmės biochemikas Kazimierz Funk, taip pavadindamas chemines medžiagas, apsaugančias žmoniją nuo kamuojančių ligų. Retinolis, saugantis odą nuo sausėjimo, buvo pavadintas Vitaminu A, kobalaminas, kovojantis su nuovargiu ir depresija, pavadintas vitaminu B12, o kalceferolis, atstatantis atsparumą infekcinėms ligoms – vitaminu D.

Ilgainiui rūpinimasis savo sveikata tapo įprastu dalyku. Sveikatos profilaktika, tai yra vitaminų vartojimas – svarbiu kasdieniu ritualu.

XX a. pakeitęs XXI a., atnešė neribotas interneto ir kitų technologijų galimybes. Kelių mygtukų paspaudimu lengva gauti reikiamą informaciją, bendrauti su kitame pasaulio krašte besidarbuojančiu kolega bei nevaržomai apsipirkti. Tai suteikia neribotas galimybes žmonėms bei verslui.

Jaunam ir žingeidžiam lietuvių kilmės mokslininkui kilo idėja ištirti, kaip internetas ir jo galimybės skatina žmonių verslumą bei ekonominę žmonių gerovę. Dar būdamas vaikas būsimasis mokslininkas stebėjo, su kokiais sunkumais susiduria jo tėvas, siekdamas plėsti turimą įmonę, pritraukti naujų klientų ir didinti įmonės žinomumą. Sunkiais momentais tėvas nepasiduodavo ir pasakodavo apie sovietmečiu už verslumą teistą savo mamą. Šis užsispyrimas skatino jaunąjį mokslininką ieškoti galimybės padėti tokiems kaip jo tėvas.

Baigęs studijas jaunasis mokslininkas iškėlė hipotezę, kad verslumą mažina naujovių baimė bei tampriai su ja susijęs naujovių vengimas. Hipotezei patvirtinti buvo panaudota „Witamin J” – medžiaga, skatinanti pasitikėjimą naujovėmis bei jų pritaikomumu. Nors didelė dalis skeptikų netikėjo, kad ši medžiaga yra veiksminga, tačiau bandymais įrodytas jos stiprus teigiamas verslumo didėjimo bei pardavimų augimo poveikis.

Jaunasis mokslininkas 2016 m. rugpjūčio mėn. užpatentavo „Witamin J” medžiagą ir subūrė užsidegusių profesionalų komandą. „Witamin J” tikslas – kurti ekonominę, socialinę ir kultūrinę žmonių gerovę.


Vizija iki 2024 m.

1. Savo klientams sugeneruoti 1 mlrd. Eur. pajamų;
2. 60% klientų gaunamų pajamų generuoti iš el. komercijos ar B2C rinkos;
3. Padėti 10000 įmonių integruotis į eksporto rinkas.


Misija

Būti šalies įmonių partneriu, padedančiu augti. Rūpintis klientų įmonių darbuotojų finansine gerove. Stiprinti šalies ekonomiką.


Vertybės

1. Noriai dirbame su įmonėmis gerbančiomis šalies saranką bei iškovotą Nepriklausomybę;
2. Klientui siūloma tik tą, ką patys sau darytųme;
3. Pastoviai tobulėjame ir skatiname savo komanda pastoviai tobulėti.

Klientai kalba


„Witaminčikai” visada pilni netikėtų idėjų, kurios atneša nemažai pajamų.

Petras Ankstinavičius

Witamin J komanda yra tikras internetinio marketingo vitaminas!

Edvinas Lamauskas
#

Buveinė

Tauro g. 12, Vilnius, Lietuva

#

Telefonas

#

Pašto dežutė

#

Darbadienis

Pirm.-Penk.: 10:00 – 20:00